مقالات

3 دلیل برای اینکه چرا باید یک کپسول آتش نشانی در خانه ی خود داشته باشید

کپسول آتش نشانی

با برداشتن قدم ساده ی خریدن یک کپسول آتش ­نشانی، شما می­توانید از خانه­ ی خود در مقابل آتش دفاع کنید. کپسول ­های آتش ­نشانی می­توانند آتش هایی را که آب­ نمی­تواند خاموش کند خاموش کنند که باعث می­شود آن­ها در رخدادهای آتش ­سوزی در آشپزخانه یا مواقع اضطرار­ی دیگر بسیار کاربردی باشند.

  1. از خانه­ ی خود محافظت کنید.

با اینکه کپسول ­های آتش­ نشانی نباید به عنوان یک جایگزین دستگاه دودیاب استفاده شوند، آنها یک راه مناسب برای افزودن به سطح ایمنی خانه­ ی شما هستند. متوقف کردن آتش قبل از اینکه از کنترل خارج شود می­تواند از آسیب­ خوردن به ملک جلوگیری کند و از شما و خانواده­ ی شما محافظت کند. چیزی که می­ توانست به یک آتش سوزی مخرب تبدیل شود، تبدیل به یک خرابکاری کم دردسر می­شود.

  1. انواع آتش­ سوزی را متوقف کنید.

کپسول­ های آتش­ نشانی می­توانند به دسته ­های متفاوتی تقسیم شوند. برخی از کپسول­ ها ممکن است از سایر آن­ها برای خانه­ ی شما مناسب­ تر باشند.

انواع دسته­ ها شامل:

*دسته الف: آتش ­هایی که ناشی از مواد معمولی هستند را خاموش می­کنند.

*دسته ب: آتش­ هایی را که روغنی هستند و ناشی از سایر مایعات آتش ­زا خاموش می­کنند.

*دسته پ: آتش ­های ناشی از برق را خاموش می­کنند.

*دسته ت: آتش هایی را که ناشی از فلزات آتش ­گیر هستند خاموش می­کنند.

برای مصارف خانگی، می­توانید از کپسول ­های دسته الف-ب-پ، را که می­توانند علاوه بر آتش­ های معمولی آتش ­های روغنی و آتش ­های برقی را خاموش کنند، استفاده کنید. داشتن یکی از آنها در آشپز­خانه­ تان ایده­ ی بسیار خوبی است چرا که آشپزخانه محلی است که ریسک بالایی برای آتش گرفتن دارد.

  1. مقرون به صرفه عمل کنید.

کپسول­ آتش ­نشانی می­توانند در قیمت­های صفحه محصولات موجود باشند. خریدن آنها می­تواند یک سرمایه گذاری عالی باشد، چراکه می­توانند در هزینه ­هایی که برای جبران آسیب­ های وارد به ملک صرف می­شود صرفه­ جویی و از شما نیز محافظت کنند. در اختیار داشتن یک کپسول آتش­ نشانی و دانستن طرز استفاده ­ی آن می­تواند به شما کمک کند در مواقع اضطراری مانند آتش­ سوزی­ های آشپزخانه، قبل از اینکه آتش از کنترل خارج شود آن را متوقف کنید. درحالی که تمرکز کردن روی ایمنی شخصیتان از نگران بودن درباره­ی دارایی­ هایتان ایده­ ی خوبی است، استفاده از یک کپسول آتش­ نشانی هنوز هم روشی مناسب برای نجات خانه ­ی شما از آتش­ سوزی گسترده است. یک کپسول آتش ­نشانی با اینکه قیمتی به نسبت پایین دارد، می­تواند عامل افزودنی عالی برای ایمنی خانه­ ی شما در مقابل آتش ­سوزی باشد.

برای خرید و فروش لوازم آتش نشانی از سایت ما بازدید فرمائید.

امتیاز دهید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *